KURUMSAL

Kayseri'nin en yenisi Tarihi Osmanlı figürleri ve Osmanlıya has mimarisiyle tasarlanan Azade Butik Hotel muhteşem çizgi ve kalitesiyle bu anlamda Kayseri'de benzersiz bir mimariye sahiptir.
 
Beyaz ağırlıklı tasarlanan sade, yalın ve her biri titizlikle hazırlanan odalarımızda siz değerli misafirlerimize hizmet vermekteyiz. 
 
5 Yıldız standartlarında dekore edilen eşsiz konfor ve huzur ortamına sahip 21 lüks odasıyla, eğitimli personeli ve maksimum müşteri memnuniyeti için tüm ayrıntıları düşünülmüş kaliteli hizmet anlayışı ile Kayseri turizmine kazandırılan verdiği hizmet ve kalite politikasıyla otelcilik sektöründe Kayseri'yi üst sıralara taşıyan işletmedir.
 
 
Azade Butik Otel Kayseri'nin karakteristik manzaralarına ve Erciyes dağının eşsiz görüntüsüne hâkim konumuyla şehrin alışveriş, finans tarihi ve turistik merkezlerine yakınlığıyla da önemli bir konaklama merkezi durumundadır.
 
Ayrıca Türkiye'de çok az otelde rastlanılan, ultraviyole ışınlardan geçirilmesi yöntemiyle su arıtma sistemi misafirlerimizin ve personelimizin sağlığı her daim göz önünde bulundurularak tüm kullanım alanlarında hayata geçirilmiştir.
 
 
 
Delux banyo malzemeleri bornoz, havlu, terlik, traş seti, diş seti, saç kurutma makinesi telefon banyolarımızda siz değerli misafirlerimizin rahatı için düşünülmüştür.
Bu önemli ayrıntı ile Azade Butik Otel hayalinizdeki evin Kayseri'deki ismi olmayı sürdürüyor. 
 
 
Kayseri'nin en zengin açık büfe kahvaltısının vazgeçemeyeceğiniz tatlarını açık büfe sunumuna ekleyerek Azade Butik Otel güne gülümseten bir kahvaltıyla hazırlanmanız için size yakışan hizmet kalitesini ilke edinmiştir
 
 
Kurumsal Kurumsal Kurumsal Kurumsal Kurumsal